Outsourcing Magazine 3/2017

Human Resources W  tym wydaniu przedstawiamy Państwu m.in. kwestię employer brandingu, koncepcję life and work balance oraz rolę działu HR w procesie zarządzania zmianą.

2017-10-04 15:37:54

Outsourcing Magazine to branżowy kwartalnik biznesowy, skierowany do managerów wysokiego szczebla, zarządzających centrami BPO/SSC/ITO/GBS.  Znajdziesz w nim praktyczne informacje, które pomogą Ci skutecznie zarządzać organizacją w takich obszarach jak: HR, nowoczesne technologie, project management czy satysfakcja klienta. W czasopiśmie przeczytasz najważniejsze raporty z branży, wywiady z wiodącymi ekspertami na rynku oraz praktyczne porady oparte na case study, które pomogą Ci poradzić sobie z najważniejszymi wyzwaniami w Twojej codziennej pracy.

Trzeci numer w 2017 roku został poświęcony zagadnieniom Human Resources.

Z myślą o potrzebie tworzenia korzystnego wizerunku firmy oraz pozyskiwaniu i zatrzymaniu w firmie wartościowych pracowników, w  tym wydaniu przedstawiamy Państwu m.in. kwestię employer brandingu, koncepcję life and work balance oraz rolę działu HR w procesie zarządzania zmianą.

W tym wydaniu szczególnie polecamy:

  • Tekst Macieja Piwowarczyka – partnera merytorycznego naszego magazynu o life and work balance, który pomoże Ci poznać i wprowadzić w życie najbardziej optymalne strategie zarządzania czasem.
  • Artykuł poświęcony kreowaniu pozytywnego wizerunku firmy jako pracodawcy, z którego dowiesz się, jak skutecznie wprowadzić employer branding do swojej organizacji oraz co możesz zyskać dzięki działaniom skierowanym na poprawę PR-u swojej firmy.
  • Nowy raport ABSL dotyczący ośrodków biznesowych w Polsce, stworzony przez najlepszych specjalistów w branży, w którym przedstawiamy najważniejsze dane, opisujące m.in. strukturę zatrudnienia w centrach usług, modele organizacyjne czy statystyczny udział zatrudnienia w centrach BPO, SSC/ IT, R&D. Poznaj najważniejsze informacje z branży, które pomogą Ci w codziennym zarządzaniu biznesem.
  • Rozmowę z Andrzejem Gielatą – pierwszym człowiekiem na świecie certyfikowanym w ramach programu Cartified GBS Professionals, Dowiedz się, co możesz zyskać dzięki prestiżowemu tytułowi i w jaki sposób go zdobyć.
  • Raport przeprowadzony przez firmę doradczą PwC, który pomoże Ci przygotować się do wprowadzanych w pierwszej połowie 2018 roku zmian przepisów, dotyczących ochrony danych osobowych. Dowiedz się jak odpowiednio zadbać o cyberbezpieczeństwo w swojej firmie.
  • Wywiad z Grzegorzem Pawlickim – dyrektorem Biura innowacji i Doświadczeń Klienta w PKO Banku Polskim S.A. o tym, jak zostać prekursorem innowacji dzięki wykorzystaniu technologii block-chain.
ZNAJDŹ NAS: