Business Services Magazine 1/2019

Przedstawiamy  Państwu kolejny numer Business Services Magazine, w którym tym razem skupimy się przede wszystkim na temacie przyszłości GBS. Nie pominiemy przy tym wielu innych, istotnych tematów dotyczących usług biznesowych.

2019-04-09 15:30:48

Szczególnie polecamy:

- Rozmowę z VIP-em wydania –  Paulem Van Beverenem, byłym dyrektorem zarządzającym Accenture w CEE i jednym z najważniejszych ekspertów w dziedzinie outsourcingu, który wykształcił całe pokolenie nowych leaderów. Otrzymasz od niego przydatne wskazówki  na temat branży SSC i leaderów przyszłości.

- Artykuł Radka Pitucha „Miasta średniej wielkości tworzą własną drogę do sukcesu”, mówiący o potencjale nowych lokalizacji, które przyciągają coraz firm zagranicznych. Dowiesz się o licznych zyskach, które dostrzegają inwestorzy działający w takim regionie. 

- Wywiad Krzysztofa Koguta z Agnieszką Orłowską – wiceprezesem ABSL ds. talentu oraz dyrektor generalną Olympus Business Services w sektorze usług dla biznesu. W wywiadzie „Jak zatrzymać talenty w branży?” Orłowska odpowie na wiele nurtujących kwestii, m.in.: gdzie najlepiej szukać odpowiednich pracowników, na co zwracają uwagę kandydaci oraz jakie mają oczekiwania wobec ścieżki kariery?

- Tekst Szymona Maleckiego, konsultanta zarządzającego w Malecki Executive Search pt. „Everything You always Wanted to Know About GBS (But Were Afraid to Ask)”, który porusza najbardziej newralgiczne problemy branży, pozwalając jednocześnie spojrzeć na jej potencjał z nowej perspektywy.

ZNAJDŹ NAS: