Outsourcing Magazine 1/2017

Automation W tym wydaniu prezentujemy Państwu teksty poruszające kwestie wykorzystania nowoczesnych technologii, wspierających i zastępujących ludzką pracę w branży BPO/SSC/GBS.

2017-05-16 13:33:48

Outsourcing Magazine to branżowy kwartalnik biznesowy, skierowany do managerów wysokiego szczebla, zarządzających centrami BPO/SSC/ITO/GBS.  Znajdziesz w nim praktyczne informacje, które pomogą Ci skutecznie zarządzać organizacją w takich obszarach jak: HR, nowoczesne technologie, project management czy satysfakcja klienta. W czasopiśmie przeczytasz najważniejsze raporty z branży, wywiady z wiodącymi ekspertami na rynku oraz praktyczne porady oparte na case study, które pomogą Ci poradzić sobie z najważniejszymi wyzwaniami w Twojej codziennej pracy.

Pierwszy numer magazynu z 2017 roku został poświęcony Automatyzacji.

W tym wydaniu prezentujemy Państwu teksty poruszające kwestie wykorzystania nowoczesnych technologii, wspierających i zastępujących ludzką pracę w branży BPO/SSC/GBS.

W tym wydaniu szczególnie polecamy:

  • Tekst Krystiana Bestrego – prezesa zarządu ADAPTIVE Solutions & Advisory Goup, w którym podpowiadamy jak wybrać partnera do współpracy w budowaniu organizacji typu SSC.
  • Artykuł Paula Walentynowicza – międzynarodowego mówcy, trenera oraz coacha o tym, jak zatrzymać w firmie wyjątkowych pracowników. Poznaj wyzwania związane z zarządzaniem wielopokoleniowym, wielokulturowym i rozproszonym zespołem oraz sposoby radzenia sobie z tymi wyzwaniami.
  • Artykuł ekspercki Chrisa Gaynera - dyrektora ds. marketingu w Genfour, w którym omówione zostały m.in. różne podejścia do automatyzacji oraz główne zalecenia w odniesieniu do wdrożenia własnego programu automatyzacji.
  • Tekst Krzysztofa Ogonowskiego – prezesa BPI Polska, eksperta w dziedzinie zarządzania zmianą na temat wyzwań, jakie niesie ze sobą change management i  project management. Nasz ekspert podpowiada, jak podzielić obowiązki między change  i project managera oraz jak zdobyć wiedzę i umiejętności w zakresie zarządzania zmianą.
  • Analizę najważniejszych czynników w strategiach najmu nieruchomości, opracowaną na podstawie badań firmy Cashman&Wakefield. Dowiedz się m.in. jak pogodzić pozyskanie i zatrzymanie w firmie najbardziej utalentowanych pracowników oraz konieczność obniżenia kosztów najmu.
  • Rozmowę z ekspertem od eksploracji i hurtowni danych, sztucznej inteligencji oraz big data – Jerzym Surmą na temat systemów wspomagania decyzji. Przekonasz się, dlaczego systemy business intelligence powinny funkcjonować w prawie każdej organizacji i jak wdrożyć je we własnej firmie.
ZNAJDŹ NAS: