Auta na minuty dostępne już w 10 centrach handlowych

Od lipca klienci m.in. Parku Handlowego Janki, Blue City, czy  wybranych sklepów Tesco, mają możliwość skorzystania z innowacyjnej usługi car sharingu.

2017-08-16 15:58:03

4Mobility car sharing  to nowoczesna forma poruszania się po mieście, która umożliwia wynajem samochodu nawet na kwadrans. Aby korzystać z aut na minuty, wystarczy zarejestrować się na www.4mobility.pl i zainstalować aplikację mobilną. 4Mobility to jedyna firma na polskim rynku, która oferuje usługę car sharingu  w modelu ‘station-based’. Formuła ta polega na wypożyczaniu aut z sieci baz, co umożliwia rezerwację tuż przed jazdą lub nawet z 10-dniowym wyprzedzeniem. Dzięki temu użytkownicy 4Mobility mogą zaplanować wizytę np. w galerii handlowej, korzystać z dedykowanych miejsc parkingowych w bazach, a wypożyczone auto zwrócić w jednej z nich lub na terenie Śródmieścia.  W ramach usługi firma zapewnia również bezpłatny postój w całej stołecznej Strefie Płatnego Parkowania.

Auta 4Mobility udostępnione są obecnie w ponad 40 bazach, zlokalizowanych przy głównych węzłach komunikacyjnych, m.in. stajach metra, Dworcu Centralnym, Dworcu Zachodnim, na Lotnisku Chopina, a także przy najważniejszych biurowcach w Warszawie. Klienci 4Mobility mogą korzystać z car sharingu również w 10 centrach handlowych: Pasażach Tesco (Al. KEN na Kabatach, ul. Górczewska na Bemowie, ul. Fieldorfa na Pradze-Południe), Blue City, w Galerii Handlowej Bemowo, Parku Handlowym Targówek, Parku Handlowym Janki, Centrum Handlowym Skorosze, na Placu Vogla oraz w Royal Wilanów.

Dzięki 4Mobility dojazd do wybranej galerii handlowej nie stanowi problemu - nawet, jeśli ta znajduje się na drugim końcu miasta. Również klienci, którzy zrobili większe zakupy niż planowali, mogą spokojnie wrócić do domu, mając auto na minuty na wyciągnięcie ręki mówi Paweł Błaszczak, CEO 4Mobility.

Firma udostępnia Warszawiakom wygodny i niedrogi środek transportu, który  jest doskonałą alternatywną dla przemieszczania się komunikacją miejską, taksówkami, czy własnym samochodem. W Europie z usług wynajmu aut na minuty korzysta już ponad 2,1 mln osób. Szacuje się, że w 2020 roku liczba użytkowników car sharingu może wzrosnąć nawet do 15 milionów. 

ZNAJDŹ NAS: