Dlaczego w wielkich firmach pracownicy nie mogą doczekać się poniedziałków?

Może wydawać się to niemożliwe, ale odpowiedź na powyższe pytanie uzyskają uczestnicy IV konferencji STRATEGIA LEAN, która odbędzie już 20 XI 2018 r. w Hotelu Airport Okęcie w Warszawie.

2018-11-07 08:42:10


Zero teorii, sama praktyka - tak najkrócej można podsumować ponad osiem godzin prelekcji. Dlaczego? Ponieważ na scenie wystąpią praktycy. Managerowie, którzy na własnej skórze przekonali się, czym tak naprawdę jest transformacja strategiczna.

Konferencja bez tajemnic

Na konferencję zaproszono 13 prelegentów, którzy fizycznie przeprowadzili lub są w trakcie  przeprowadzania transformacji strategicznych w swoich firmach. Dzięki temu będą mogli pochwalić się nie tylko sukcesami, ale również błędami i lekcjami jakie z nich wynieśli. Poznamy realne case’y, z takich firm jak: Consolis Group, Amway Center Business Europe, Infosys Poland Łódź Delivery Center, York, EMC Instytut Medyczny, Wavin czy mLeasing.

Konferencja zostanie rozpoczęta od podsumowania najnowszego Ogólnopolskiego Badania Satysfakcji z Pracy z 2018 roku. Następnie w gronie wybitnych ekspertów porozmawiamy o tym, dlaczego jedynie 24% transformacji kończy się sukcesem.

Po krótkiej przerwie jeden z największych autorytetów lean, Klaus Lyck Petersen opowie, jak zaplanować i przeprowadzić zmianę w 100 zakładach produkcyjnych na całym świecie.

Kolejnym prelegentem będzie Artur Kurasiński, który zademonstruje nam, jak technologia zmienia dzisiejszy biznes. Dalej wątek technologiczny rozwinie Bartek Długokęcki, który zaprezentuje jak aplikacja Sherlock Waste wpływa na zaangażowanie pracowników w rozwiązywanie problemów.

Następnie Rafał Szmuc (EMC Szpitale), Sławomir Borak (Wavin), Filip Makowski (York), Michał Krauze (Infosys Poland Łódź Delivery Center), Wojciech Karpiński i Joanna Bigaj (Amway) oraz Cezary Raczyński (mLeasing) przedstawią case studies ze swoich firm.

Ciekawostką IV edycji Konferencji Startegia Lean będzie niewątpliwie wystąpienie Stanisława Drzewieckiego , Prezesa Zarządu Miejskich Wodociągów i Kanalizacji w Bydgoszczy sp. z o.o –  „Od ponad 18 lat stawiamy na ciągłe doskonalenie”

Wydarzenie będzie też okazją do porozmawiania o pierwszej w Polsce publikacji o Lean w ujęciu strategicznym – książce autorstwa Radka Drzewieckiego „Strategia Lean, bo w wielkich firmach ludzie nie mogą doczekać się poniedziałków”.

Bilety na konferencję do kupienia na: https://konferencja.leanpassion.pl

 

IV Konferencja Strategia Lean

20 XI 2018

Hotel Airport Okęcie

Warszawa

ZNAJDŹ NAS: