MAGAZYN LIDERÓW NOWOCZESNEGO BIZNESU

Deborah Kops
BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z INFORMACJAMI Z BRANŻY
Deborah Kops

Deborah Kops zajmuje stanowisko Managing Principal w Sourcing Change (www.sourcingchange.com), pionierskiej organizacji dedykowanej zarządzaniu procesem zmian w zakresie dostarczania usług. Deborah posiada doświadczenie zdobyte na kierowniczych stanowiskach w centrach usług wspólnych, w roli klienta, dostawcy usług, a także doradcy w obszarze private equity i współpracuje z wiodącymi organizacjami w zakresie zarządzania wyzwaniami związanymi z globalizacją.

W swojej karierze piastowała stanowiska zarządcze zarówno w FleetBoston Financial (obecnie Bank of America), jak i Deutsche Bank, była partnerem w Arthur Andersen oraz PricewaterhouseCoopers, a także dyrektorem naczelnym ds. marketingu w wywodzącej się z Indii wiodącej organizacji outsourcingowej.

Deborah często zabiera głos na najważniejszych forach branżowych i stoi na czele The Conference Board’s Global Business Services Council oraz The Emerging Shared Services Council. Wcześniej kierowała grupą badawczą składającą się z wiodących organizacji badających na zlecenie ACCA, brytyjskiej instytucji akredytacji finansowej, wpływu usług wspólnych oraz outsourcingu na proces transformacji finansowej. Deborah współpracuje w roli doradcy strategicznego z działającymi na rynku technologii organizacjami takimi jak mercator.com, antuit.com, datalytyx.com oraz paymentworks.com. Jest członkiem zarządu Digital Divide Data, organizacji świadczącej usługi outsourcingu zaangażowanej w działania mające na celu poprawę sytuacji określonych grup społecznych, a także założycielką i prezesem Liberty Source PBC, pierwszą organizacją z obszaru BPO wykorzystującą umiejętności małżonków personelu wojskowego do sprawowania funkcji z zakresu finansów oraz zarządzania wiedzą.

Publikacje autora:

Data dodania artykułu: 16.05.2017
2017-05-16 09:59:02
ZNAJDŹ NAS: