VI edycja POLISHOPA już w czerwcu

Już po raz szósty do Bydgoszczy przyjadą fani metodyki design thinking. Od 3 do 4 czerwca w Operze Nova odbędzie się POLISHOPA Design Thinking Conference.

2019-05-13 14:27:07

Konferencja to niepowtarzalna szansa na poszerzenie wiedzy w zakresie design thinking, service design oraz szeroko rozumianej innowacji. POLISHOPA jest największą w Polsce platformą do wymiany doświadczeń dla ludzi szukających inspirujących rozwiązań w biznesie.

Kolejny raz POLISHOPA ma bardzo międzynarodowy charakter. Przez dwa dni konferencji (3-4.06.2019) na scenie wystąpią przedstawiciele m.in. Oracle, Johnson & Johnson, McKinsey & Company, Allegro, Metro Properties, Symetrii. Uczestnicy będą mieć okazję do wysłuchania inspirujących wystąpień, case-study, a także wymiany doświadczeń.

POLISHOPA Design Thinking Conference skierowana jest do fanów myślenia projektowego, ale także service design, user experience, projektantów, naukowców, innowatorów i osób poszukujących inspiracji.

O wysokiej randze wydarzenia świadczy fakt, że znalazła się ona w zestawieniu 25. najlepszych na świecie konferencji dotyczących design thinking. Co roku POLISHOPA gromadzi nie tylko międzynarodowe grono prelegentów, ale także gości, którzy docierają na konferencję z różnych części świata.

Tradycyjnie POLISHOPA Design Thinking Conference została podzielona na dwa segmenty. Od 3 do 4 czerwca odbędzie się w Operze Nova część konferencyjna, w trakcie której na scenie wystąpi wielu doświadczonych prelegentów. Na zakończenie pierwszego dnia konferencji przewidziano zwiedzanie miasta Bydgoszczy oraz imprezę integracyjną Design Thinking Business Mixer.

Natomiast 5 i 6 czerwca odbędą się Challenge Days. Są to warsztaty dla osób, które chcą jak najlepiej poznać design thinking w praktyce. Uczestnicy warsztatów staną przed rozwiązaniem realnego problemu, wykorzystując przy tym metodykę design thinking. Challange Days przeznaczone są dla wszystkich, którzy chcą zmierzyć się z myśleniem projektowym w praktyce i sprawdzić jego poszczególne etapy.

Proces design thinking jest bardzo kreatywny, nastawiony na współpracę. Jego efektem są doskonałe produkty i usługi, odpowiadające na potrzeby klientów, a w połączeniu z biznesową strategią pozwalające zbudować przewagę konkurencyjną.

Partnerem konferencji jest miasto Bydgoszcz.

Rejestracja i szczegóły: www.polishopa.pl

Organizatorzy: www.shopa.eu

ZNAJDŹ NAS: