Dokąd tak naprawdę zmierza branża nowoczesnego outsourcingu w Polsce?

Już 9 lutego kwartalnik biznesowy "Outsourcing Magazine" organizuje debatę redakcyjną, która zgromadzi kilkunastu niezależnych ekspertów z sektora BPO/SSC/GBS - dyrektorów zarządzających, dyrektorów finansowych, dyrektorów HR z globalnych firm w Polsce.

2018-02-01 15:40:30

Dyskusja będzie dotyczyła kluczowych trendów na polskim rynku biznesowym dotyczących m.in. zarządzania zasobami ludzkimi, procesami, technologiami i satysfakcją klientów, a także przyszłości rozwoju branży w Polsce.

- Obserwując branżę, widzimy wyraźnie jak rozbieżne są oczekiwania jej poszczególnych przedstawicieli. Jesteśmy przekonani o wyjątkowym charakterze tego spotkania i jego wielkiej wadze dla rozwoju nowoczesnego biznesu w Polsce. Zależy nam na przeprowadzeniu niezależnej, merytorycznej dyskusji o trendach w branży outsourcingu i przyszłości tego sektora w nowoczesnych polskich organizacjach, by z nie tylko z uwagą śledzić branżę, ale móc przewidzieć jej potrzeby - mówią organizatorzy wydarzenia.

Wydarzenie zostało objęte patronatem medialnym przez takie czasopisma jak: Business&Prestige, Warsaw Business Journal, Qbusiness, Business Woman&Life. Spotkanie odbędzie się w Warszawie w Restauracji Różanej w godz. 9.30-12.00. Poprowadzi je Maciej Piwowarczyk, globalny dyrektor GBS w Discovery Communications oraz partner merytoryczny czasopisma "Outsourcing Magazine", posiadający ponad 16-letnie doświadczenie w branży w obszarze zarządzania procesami wewnątrz firmy, jak i projektami outsourcingowymi oraz Marek Grodzinski, szef praktyki Global Business Services (GBS) Advisory w EY Polska.

"Outsourcing Magazine" to kwartalnik biznesowy wydawany przez międzynarodowy koncern wydawniczy Forum Media Polska. Czasopismo jest skierowane do managerów zarządzających w centrach BPO/SSC/GBS w Polsce i przedstawia tak kluczowe obszary jak m.in.: zarządzanie zasobami ludzkimi, satysfakcją klienta i technologiami czy project management.

ZNAJDŹ NAS: